Klasik Erkek Ayakkabı

Fabrikadan Halka %50'ye varan indirimler

Klasik Erkek Ayakkabı

Takım elbiseden ve klasik giyim tarzından vazgeçemeyen erkek müşterilerimiz için Terra Shoes olarak 1978’den beri klasik erkek ayakkabı modelleri tasarlamaktayız. Bu tarz modeller, her ne kadar iş ortamları gibi daha ciddi yerlerde kullanılsa da son zamanlarda günlük hayatta da alışılmış resmi tarzlarını bırakamayan erkekler tarafından da tercih edilmektedir. İş hayatında ya da davetlerinizde gün boyu size eşlik eden ayakkabıların rahatınızı bozmaması gerekmektedir. Bizler de müşterilerimizin konforunu kendimize ilke edinerek klasik erkek ayakkabı modellerimizde kullandığımız tabanları özenle seçmekteyiz. Ayrıca ayakkabılarımızı %100 hakiki deriden üreterek ayağınızın hareketinin kısıtlanmasını engelliyoruz. Yine deri sayesinde ayağınızın hava almasını sağlıyor bu şekilde kötü koku ya da bakteri oluşmasına izin vermiyoruz.

Tarz Sahibi Erkekler

Moda erkekler içinde hayatlarına yön veren bir olgudur. Bunun sebebi erkeklerin yaşamlarında karakterlerini yansıtır bir şekilde görünmek istemeleridir. Farklı tarzlara sahip beylerin ortak noktası, modern bir görünüm yakalama arzusudur. Bizler de müşterilerimizin modernliğini kreatif modellerimizle yansıtmalarını istemekteyiz. Takım elbise stilinden vazgeçemiyor ancak erkek günlük ayakkabı modellerinde olduğu gibi günümüzün koşturmalı dünyasında ağrısız ve serbest hareket etmek istiyorsanız, adresiniz Terra Shoes olmalıdır. Bu sayede toplantılarda koştururken ayağınızda sanki erkek spor ayakkabı varmış gibi hissetmenizi sağlamaktayız. Üstelik bu şık ve rahat ayakkabıları size ulaştırırken herhangi bir ek ücret talep etmiyor, sizlere ücretsiz kargo fırsatı sunuyoruz.

Erkek Rugan Ayakkabı  

Göz alıcı bir stilde olmazsa olmazlardan biri rugan ayakkabılardır. Giydiğiniz sade bir kıyafeti rugan ayakkabıyla kombinleyerek stilinizi hareketlendirebilirsiniz. Böylece sizin için bir kolaylık olur. Özellikle düğünler, mezuniyet gibi özel günlerde tercih edilen erkek rugan ayakkabı modelleri, şıklığınızı sadelikle donatır. Siyah ya da beyaz şeklinde düz renk bir takım elbise tercih ettiyseniz yine bunu rugan ayakkabıyla öne çıkarabilirsiniz. İş hayatında tarzınızı bu modellerle yansıtabilirsiniz. Klasik erkek ayakkabı modelleri arıyorsanız, Terra Shoes olarak sitemizde birbirinden farklı rugan modellerimizi sizler için hazırladık. Bu sayede mağaza mağaza dolaşmaya gerek kalmadan, kolaylıkla ayakkabılarımızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca farklı renk imkânları ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. İletişim

 

TOP